Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Ανακοινώσεις
Α’ Διαιτητής στο Βόρεια Μακεδονία – Ουκρανία o Αλέξανδρος Μυλωνάκης
![](https://sydpeaaa.gr/images/content/stories/full/stories_0185_3456.jpg)
Στα Σκόπια βρέθηκε, την Κυριακή 18 Ιουνίου, ο διεθνής διαιτητής του Συνδέσμου μας, Αλέξανδρος Μυλωνάκης, καθώς ήταν Α’ Διαιτητής στην αναμέτρηση μεταξύ της Βόρειας Μακεδονίας και της Ουκρανίας. Ο αγώνας, ο οποίος διεξήχθη στο πλαίσιο της 6ης και τελευταίας αγωνιστικής του Β’ Ομίλου του CEV European Golden League Ανδρών 2023, έληξε υπέρ της φιλοξενούμενης Ουκρανίας με 0-3 (18-25, 24-26, 23-25).
Φωτογραφίες:
Επιστροφή