Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Ανακοινώσεις
Στο τουρνουά Challenge της Jurmala ο Χρήστος Κούβελος
![](https://sydpeaaa.gr/images/content/stories/full/stories_0184_1143.jpg)
Στην πόλη Jurmala της Λετονίας βρέθηκε από την Πέμπτη 15 έως και την Κυριακή 18 Ιουνίου ο Χρήστος Κούβελος, προκειμένου να διευθύνει αγώνες για το τουρνουά κατηγορίας Challenge της σειράς Volleyball World Beach Pro Tour 2023. O διεθνής διαιτητής beach volley του Συνδέσμου μας μάλιστα, ήταν B’ Διαιτητής στην αναμέτρηση για το χάλκινο μετάλλιο των ανδρών μεταξύ των Vitor Felipe/Renato (BRA) και Evandro/Arthur (BRA), η οποία βρήκε νικητές τους πρώτους με 2-1 (21-15, 16-21, 15-13).
Φωτογραφίες:
Επιστροφή