Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Ανακοινώσεις
Πρόσκληση του ΣΥ.Δ.ΠΕ.-Α.Α.Α. στην εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας
![](https://sydpeaaa.gr/images/content/stories/full/stories_0172_4645.jpg)
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΣΥ.Δ.ΠΕ.-Α.Α.Α. σας προσκαλούν στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2023 στην αίθουσα εκδηλώσεων Καταρράκτης «Πέτρινο» (Κωνσταντινουπόλεως 74, Μοσχάτο) με ώρα προσέλευσης 20:00.
Επιστροφή