Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Ορισμοί Εθνικών Πρωταθλημάτων
Όλες τις διοργανώσεις
Volley League Ανδρών Volley League Γυναικών Pre League Ανδρών Pre League Γυναικών Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη CEV Champions League Ανδρών CEV Champions League Γυναικών CEV Cup Ανδρών CEV Cup Γυναικών CEV Challenge Cup Ανδρών
CEV Challenge Cup Γυναικών
Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών League Cup «Ν. Σαμαράς» Super Cup Ανδρών Super Cup Γυναικών Φιλικός Αγώνας Ανδρών Φιλικός Αγώνας Γυναικών Πανελλήνιο Αγόριων Κ18 Πανελλήνιο Κοριτσιών Κ18 Πανελλήνιο Αγόριων Κ21 Πανελλήνιο Κοριτσιών Κ20 Τουρνουά Ανόδου Α2 Ανδρών Τουρνουά Ανόδου Α2 Γυναικών
Όλα τα αποτελέσματα
Ημερομηνία | Ώρα | Διοργάνωση | Γήπεδο | Γηπ/χος ομάδα | Φιλοξ/μενη ομάδα | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | 1ος Επόπτης | 2ος Επόπτης | 3ος Επόπτης | 4ος Επόπτης | Γραμματεία | 2η Γραμματεία | Παρ/τής Αγώνα | Παρ/τής Διαιτησίας | Αναπ/τικός Διαιτητής | Σχόλια |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/03/2024 | 14:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Β.Α.Κ. | ΟΦΗ | ΑΠΟ Δάφνη | ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | ΑΚ Γουδίου | ΑΕ Αμπελοκήπων | ΑΕ Αγ. Παρασκεύης | ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Νεάπολης Μυτιλήνης | Άθληση Μυτιλήνης | ΓΣ Κερατέας | ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ | ΤΣΟΥΡΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Γ. Κακούρης | ΑΟ Ένωση Ιλίου | ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΜΕΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Αργυρούπολης (οδ. Ολυμπίας) | ΑΟΝ Αργυρούπολης | ΓΣ Ηλιούπολης | ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | 1ου Γυνμ. Ρέντη | Αρμενική Πειραιώς | ΝΟΠ Ρεθύμνου | ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΣΥΡΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Κ. Πετρόπουλος | ΑΣΠ Ερμής | ΑΟ Παγκρατίου | ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΒΛΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Λίντο | ΓΕ Ηρακλείου | ΓΣ Πετρούπολης | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Ν. Παξιμαδάς | ΓΣ Πετρούπολης | ΑΣΠ Απόλλων | ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | ΜΠΑΚΑ ΖΩΗ-ΠΗΓΗ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Ζηρίνειο | ΓΣΚ Ηρακλής | ΝΟΠ Ρεθύμνου | ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ | ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑΜ Φοίβος | ΑΕΠ Ολυμπιάς | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ | ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 17:00 | Pre League Ανδρών | Ανδρέας Βαρίκας | ΓΣ Πανιώνιος | ΝΓΣΘ Ηρακλής | ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | -- | ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Volley League Γυναικών | Μ. Μερκούρη (Ρέντη) | Oλυμπιακός ΣΦΠ | ΑΟ Μαρκοπούλου | ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ | ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | -- | -- | ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | -- | ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Αιγάλεω | ΑΟ Αιγάλεω | Ζηρίνειος ΑΟΝ | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΜΑΝΔΡΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | -- | ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Παναγιώτης Σαλπέας | ΑΟΦ Πορφύρας | ΑΟΝ Αμαζόνες | ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | -- | ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Παραλίας (Καλαμάτα) | Απόλλων Καλαμάτας | ΑΣΠ Κόρινθος | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ | ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Ανδρών | ΔΑΚ Φλώρινας | ΑΠΣ Ήφαιστος | ΜΓΣ Εθνικός | ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Ι.Λεμονίδης | ΑΣ Ελπίς | ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση | ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | ΔΑΚ Πρέβεζας | ΦΓΣ Πρέβέζας | ΓΣ Πανιώνιος | ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
30/03/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων | ΑΟΝΣ Μίλων | ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ | -- | -- | -- | -- | ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ | -- | ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ | -- | -- | |
30/03/2024 | 19:00 | Volley League Γυναικών | Ολυμπιακού Χωριού | ΑΕΚ Αθηνών | ΠΑΟΚ | ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | -- | ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 19:00 | Volley League Γυναικών | ΔΑΠΠΟΣ (Σαντορίνης) | ΑΟ Θήρας | ΑΣΠ Θέτις | ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ | ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ | -- | ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 19:30 | Volley League Γυναικών | Χαλκιοπούλειο | ΑΟ Λαμίας 2013 | ΑΟ Ηλυσιακός | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ | ΣΤΑΪΚΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ | ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | -- | -- | ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΑΪΑ | -- | ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 20:00 | Pre League Ανδρών | Αιγίου | ΑΟ Αιγιαλέων | ΑΣ Πανερυθραϊκός | ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | -- | -- | |
30/03/2024 | 20:00 | Volley League Γυναικών | ΔΓ Κερατσινίου "Π. Νικολαϊδης" | ΟΦΑ Απολλώνιος | ΑΣ Άρης | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | -- | -- | ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ | -- | -- | |
30/03/2024 | 20:00 | Volley League Γυναικών | ΔΓ Μετς | Παναθηναϊκός ΑΟ | ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων | ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ | ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ | ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | -- | -- | ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ | -- | ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | |
31/03/2024 | 15:00 | Volley League Ανδρών | Ζηρίνειο | ΑΟΠ Κηφισιάς | ΑΣ Άθλος | ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ | ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | -- | -- | ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ | -- | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ | -- | -- | |
31/03/2024 | 16:00 | Pre League Ανδρών | Β.Α.Κ. | ΟΦΗ | ΑΣ Άρης | ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Ι. Μέγγουλης (Κερατέας) | ΓΣ Κερατέας | ΝΟΠ Ρεθύμνου | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | -- | -- | -- | -- | |
03/04/2024 | 16:30 | Volley League Γυναικών | Μ. Μερκούρη (Ρέντη) | Oλυμπιακός ΣΦΠ | ΑΣΠ Θέτις | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | -- | ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | -- | ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 17:00 | Pre League Ανδρών | Μίκρας | ΑΣ Άρης | ΟΦΗ | ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 17:00 | Pre League Ανδρών | Γ. Κατσάνης | ΝΓΣΘ Ηρακλής | ΓΣ Πανιώνιος | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 17:30 | Pre League Γυναικών | Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής | ΑΟΝ Αμαζόνες | Ζηρίνειος ΑΟΝ | ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ | ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ | -- | ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ | -- | -- | |
03/04/2024 | 17:30 | Volley League Γυναικών | ΔΓ Μετς | Παναθηναϊκός ΑΟ | ΑΕΚ Αθηνών | ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ | -- | ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) | ΑΟΝΣ Μίλων | Απόλλων Καλαμάτας | ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ | -- | -- | ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ | -- | ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 19:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | 1ου Γυνμ. Ρέντη | Αρμενική Πειραιώς | ΑΟ Παγκρατίου | ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | -- | -- | -- | -- | ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ | -- | -- | -- | -- | |
03/04/2024 | 19:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Ζηρίνειο | ΓΣΚ Ηρακλής | ΑΕ Αγ. Παρασκεύης | ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ | -- | -- | -- | -- | ΝΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ | -- | -- | -- | -- | |
03/04/2024 | 19:30 | Volley League Γυναικών | Α. Φώτσης (Ιλισίων) | ΑΟ Ηλυσιακός | ΑΟ Λαμίας 2013 | ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ | ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | -- | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ | -- | -- | |
03/04/2024 | 19:30 | Pre League Ανδρών | Μ. Παρασκευόπουλος | ΜΓΣ Εθνικός | ΑΠΣ Ήφαιστος | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ | ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | -- | -- | |
03/04/2024 | 20:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Αργυρούπολης (οδ. Ολυμπίας) | ΑΟΝ Αργυρούπολης | ΓΣ Πετρούπολης | ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ | -- | -- | -- | -- | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
03/04/2024 | 20:30 | Pre League Ανδρών | Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής | ΑΣ Πανερυθραϊκός | ΑΟ Αιγιαλέων | ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ | -- | ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | -- | -- | |
04/04/2024 | 20:15 | League Cup «Ν. Σαμαράς» | PAOK Sports Arena | ΠΑΟΚ | Παναθηναϊκός ΑΟ | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΨΥΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ | -- | -- | ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | -- | ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 15:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Ρεθύμνου (Μ. Μερκούρη) | ΝΟΠ Ρεθύμνου | ΓΣ Κερατέας | ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | |
06/04/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Παναγιώτης Σαλπέας | ΑΟΦ Πορφύρας | ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση | ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ | -- | ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Παραλίας (Καλαμάτα) | Απόλλων Καλαμάτας | ΑΟΝΣ Μίλων | ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Ζηρίνειο | Ζηρίνειος ΑΟΝ | ΑΟΝ Αμαζόνες | ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ | ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ | -- | ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 18:30 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Ν. Παξιμαδάς | ΓΣ Πετρούπολης | ΑΟΝ Αργυρούπολης | ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
06/04/2024 | 19:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | ΔΓ Αγ. Παρασκευής (Νότου) | ΑΕ Αγ. Παρασκεύης | ΓΣΚ Ηρακλής | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | -- | -- | -- | -- | ΝΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ | -- | -- | -- | -- | |
06/04/2024 | 19:00 | Volley League Γυναικών | Ολυμπιακού Χωριού | ΑΕΚ Αθηνών | Παναθηναϊκός ΑΟ | ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | -- | -- | ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 19:00 | Volley League Γυναικών | Γ.Γεννηματάς | ΑΣΠ Θέτις | Oλυμπιακός ΣΦΠ | ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ | -- | -- | ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ | -- | ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 19:00 | Volley League Ανδρών | ΔΑΚ Πολίχνης "Αλ. Νικολαΐδης" | Πήγασος Πολίχνης | ΑΟΠ Κηφισιάς | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ | ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | -- | -- | ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | -- | ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | -- | -- | |
06/04/2024 | 20:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | ΔΓ Μετς | ΑΟ Παγκρατίου | Αρμενική Πειραιώς | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | -- | -- | ΝΤΕΝΤΑ ΣΙΛΒΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
07/04/2024 | 17:00 | League Cup «Ν. Σαμαράς» | ΔΓ Μετς | Παναθηναϊκός ΑΟ | ΠΑΟΚ | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | -- | -- | ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | -- | ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | |
10/04/2024 | 16:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | Ι. Μέγγουλης (Κερατέας) | ΓΣ Κερατέας | ΝΟΠ Ρεθύμνου | ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΝΤΕΝΤΑ ΣΙΛΒΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
10/04/2024 | 17:00 | Pre League Ανδρών | Β.Α.Κ. | ΟΦΗ | ΓΣ Πανιώνιος | ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ | ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | -- | -- | -- | -- | ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | -- | |
10/04/2024 | 18:00 | Pre League Γυναικών | Βότση | ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση | ΑΟΦ Πορφύρας | ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | -- | -- | |
10/04/2024 | 19:00 | Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη | 1ου Γυνμ. Ρέντη | Αρμενική Πειραιώς | ΑΟ Παγκρατίου | ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | -- | -- | -- | -- | |
10/04/2024 | 19:00 | Pre League Γυναικών | Κλ. Κορίνθου | ΑΣΠ Κόρινθος | ΑΟ Αιγάλεω | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ | -- | -- | -- | -- | -- | -- | ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | -- | -- | |
10/04/2024 | 20:00 | Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη | Αργυρούπολης (οδ. Ολυμπίας) | ΑΟΝ Αργυρούπολης | ΓΣ Πετρούπολης | ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | -- | -- | -- | -- | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | -- | -- | -- | -- | |
11/04/2024 | 18:00 | Volley League Ανδρών | ΔΓ Μετς | Παναθηναϊκός ΑΟ | Oλυμπιακός ΣΦΠ | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ | -- | -- | ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | -- | ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | -- | Challenge: ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ |