Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Ορισμοί Εθνικών Πρωταθλημάτων

Όλα τα αποτελέσματα
ΗμερομηνίαΏραΔιοργάνωσηΓήπεδοΓηπ/χος ομάδαΦιλοξ/μενη ομάδα1ος Διαιτητής2ος Διαιτητής 1ος Επόπτης2ος Επόπτης3ος Επόπτης4ος ΕπόπτηςΓραμματεία2η ΓραμματείαΠαρ/τής ΑγώναΠαρ/τής ΔιαιτησίαςΑναπ/τικός ΔιαιτητήςΣχόλια
11/02/2024 14:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Απόλλωνα Πάτρας ΑΣΠ Απόλλων ΝΟΠ Ρεθύμνου ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
11/02/2024 16:00 Volley League Ανδρών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
11/02/2024 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Β.Α.Κ. ΟΦΗ ΓΣΚ Ηρακλής ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
11/02/2024 17:00 Volley League Ανδρών ΔΓ Μετς Παναθηναϊκός ΑΟ ΑΟ Καλαμάτα 80 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
11/02/2024 20:30 Volley League Ανδρών Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων ΑΟΠ Κηφισιάς ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -- -- ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
12/02/2024 17:00 Volley League Ανδρών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ ΑΣ Άθλος ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ -- -- ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -- --
13/02/2024 17:00 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Γ. Κατσάνης ΝΓΣΘ Ηρακλής ΑΣ Άθλος ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ -- -- -- -- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- --
13/02/2024 20:00 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Μίκρας ΑΣ Άρης ΑΟ Καλαμάτα 80 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ -- -- -- -- ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
14/02/2024 17:00 Pre League Γυναικών Αιγάλεω ΑΟ Αιγάλεω ΑΣ Ελπίς ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- -- ΚΟΜΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
14/02/2024 17:00 Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ Παναθηναϊκός ΑΟ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ -- ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- --
14/02/2024 17:30 Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Γ.Γεννηματάς ΑΣΠ Θέτις Oλυμπιακός ΣΦΠ ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
14/02/2024 18:00 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 1ου Γυνμ. Ρέντη Αρμενική Πειραιώς ΑΟΠ Κηφισιάς ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -- -- -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- -- -- --
14/02/2024 18:30 Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων ΑΕΚ Αθηνών ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- -- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -- --
14/02/2024 19:00 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Ερμούπολης (Δ. Βικέλας) ΑΟ Φοίνικας Σύρου Πήγασος Πολίχνης ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ -- --
14/02/2024 20:00 Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Μίκρας ΑΣ Άρης ΑΟ Θήρας ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΥΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- -- ΚΟΥΜΠΛΗ ΗΛΙΑΝΑ -- ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ -- --
17/02/2024 15:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ζηρίνειο ΓΣΚ Ηρακλής ΓΣ Πετρούπολης ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -- -- -- -- ΚΑΣΝΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ -- -- -- --
17/02/2024 15:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης ΝΟΠ Ρεθύμνου ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ -- -- -- --
17/02/2024 16:00 Pre League Ανδρών Β.Α.Κ. ΟΦΗ ΑΣ Άρης ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ -- -- -- -- -- -- ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- --
17/02/2024 17:00 Volley League Ανδρών Παραλίας (Καλαμάτα) ΑΟ Καλαμάτα 80 ΑΟΝΣ Μίλων ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
17/02/2024 17:00 Volley League Γυναικών Μαρκόπουλου ΑΟ Μαρκοπούλου Oλυμπιακός ΣΦΠ ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ -- -- ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ -- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
17/02/2024 17:00 Pre League Γυναικών Παναγιώτης Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Ελπίς ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ -- -- -- -- ΚΑΣΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ -- ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
17/02/2024 17:00 Pre League Ανδρών Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός ΑΟ Φλοίσβος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ -- -- -- -- -- -- ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- --
17/02/2024 17:00 Volley League Γυναικών ΔΓ Μετς Παναθηναϊκός ΑΟ ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ -- -- ΤΡΙΚΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
17/02/2024 17:30 Pre League Ανδρών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός ΑΠΣ Ήφαιστος ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ -- -- -- -- ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ -- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
17/02/2024 17:45 Pre League Γυναικών Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων ΦΓΣ Πρέβέζας ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ -- -- -- -- ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ -- ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ -- --
17/02/2024 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς ΑΟ Παγκρατίου ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
17/02/2024 18:00 Pre League Γυναικών Βότση ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση Απόλλων Καλαμάτας ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
17/02/2024 18:00 Volley League Γυναικών Μίκρας ΑΣ Άρης ΑΣΠ Θέτις ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΨΥΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ -- -- ΚΟΥΜΠΛΗ ΗΛΙΑΝΑ -- ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ -- --
17/02/2024 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Γλυφάδας "Οδ. Παπαδόπουλος" ΑΣΠ Γλυφάδας ΑΣΠ Ερμής ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ -- -- -- -- ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ -- -- -- --
17/02/2024 18:00 Pre League Γυναικών Κλ. Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος ΑΟ Αιγάλεω ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -- --
17/02/2024 18:30 Volley League Γυναικών ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων ΑΕΚ Αθηνών ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΔΡΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ -- ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -- --
17/02/2024 19:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη ΔΓ Αγ. Παρασκευής (Νότου) ΑΕ Αγ. Παρασκεύης ΑΟ Ένωση Ιλίου ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- -- -- -- ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- --
17/02/2024 19:00 Pre League Ανδρών Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων ΓΣ Πανιώνιος ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- --
17/02/2024 19:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λίντο ΓΕ Ηρακλείου Άθληση Μυτιλήνης ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
17/02/2024 19:00 Volley League Γυναικών ΔΓ Κερατσινίου "Π. Νικολαϊδης" ΟΦΑ Απολλώνιος ΑΟ Λαμίας 2013 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- -- ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -- ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- --
17/02/2024 19:30 Volley League Γυναικών Α. Φώτσης (Ιλισίων) ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Θήρας ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛΕΝΑ -- -- ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --
17/02/2024 19:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Αργυρούπολης (οδ. Ολυμπίας) ΑΟΝ Αργυρούπολης ΑΕ Αμπελοκήπων ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- ΤΣΟΥΦΗΣ ΗΛΙΑΣ -- -- -- --
17/02/2024 20:00 Pre League Γυναικών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες ΓΣ Πανιώνιος ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ -- -- -- -- ΠΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ -- ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ -- --
17/02/2024 20:00 Pre League Γυναικών Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων Ζηρίνειος ΑΟΝ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- -- ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ -- ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -- --
17/02/2024 20:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λύκειο Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος Αρμενική Πειραιώς ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ -- -- -- -- ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ ΔΑΝΑΗ -- -- -- --
18/02/2024 14:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Α΄ Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣΠ Απόλλων ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- -- -- -- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -- -- -- --
18/02/2024 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Σελεπίτσαρι ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΟΦΗ ΜΕΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -- -- -- -- ΜΠΑΡΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ -- -- -- --
18/02/2024 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ρεθύμνου (Μ. Μερκούρη) ΝΟΠ Ρεθύμνου ΑΠΟ Δάφνη ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
18/02/2024 17:00 Volley League Ανδρών Ερμούπολης (Δ. Βικέλας) ΑΟ Φοίνικας Σύρου Παναθηναϊκός ΑΟ ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ -- -- ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ -- ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- --
18/02/2024 19:00 Volley League Ανδρών Ν. Σαμαράς (Ορεστιάδας) ΑΣ Άθλος Πήγασος Πολίχνης ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- -- ΣΑΡΔΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
19/02/2024 17:00 Volley League Ανδρών Ζηρίνειο ΑΟΠ Κηφισιάς ΠΑΟΚ ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ -- --
21/02/2024 18:00 Volley League Ανδρών Ερμούπολης (Δ. Βικέλας) ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΑΟΝΣ Μίλων ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --

Εξ' αναβολής από 17/12/23

Χορηγοί

Επικοινωνία

Λεωφ. Εθνάρχου Μακαρίου 1,
Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, Ν. Φάληρο Αθήνα 18547
210 4825783
210 4825783
info@sydpeaaa.gr
Περιοχή Χρηστών

Newsletter

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) του sydpeaaa.gr





© 2015   sydpeaaa.gr