Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Ορισμοί Εθνικών Πρωταθλημάτων

Όλα τα αποτελέσματα
ΗμερομηνίαΏραΔιοργάνωσηΓήπεδοΓηπ/χος ομάδαΦιλοξ/μενη ομάδα1ος Διαιτητής2ος Διαιτητής 1ος Επόπτης2ος Επόπτης3ος Επόπτης4ος ΕπόπτηςΓραμματεία2η ΓραμματείαΠαρ/τής ΑγώναΠαρ/τής ΔιαιτησίαςΑναπ/τικός ΔιαιτητήςΣχόλια
11/11/2022 18:00 Volley League Ανδρών ΔΑΚ Καλυβίων ΦΕΣ Αριστοτέλης Oλυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΒΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -- -- ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -- --
12/11/2022 13:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Α΄ Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης ΑΕ Αγ. Παρασκεύης ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΜΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ -- -- -- --
12/11/2022 14:00 Pre League Γυναικών Παναγιώτης Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας ΧΑΝΘ ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -- -- -- -- ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ -- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
12/11/2022 15:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ζηρίνειο ΓΣΚ Ηρακλής ΑΕ Αμπελοκήπων ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -- -- -- --
12/11/2022 15:30 Pre League Γυναικών Ανδρέας Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος ΑΠΣ Αίας ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ -- -- -- -- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -- ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ -- --
12/11/2022 16:00 Pre League Ανδρών Παραλίας (Καλαμάτα) ΑΟ Καλαμάτα 80 ΑΣ Άρης ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ -- --
12/11/2022 16:30 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ Ήφαιστος ΑΣΑ Έβρος ΧΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 17:00 Volley League Ανδρών ΒΑΚ ΟΦΗ ΠΑΟΚ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -- ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ -- --
12/11/2022 17:00 Volley League Γυναικών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ ΑΟ Μαρκοπούλου ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ -- ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- --
12/11/2022 17:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Σελεπίτσαρι ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΑΣΠ Γλυφάδας ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ -- -- -- -- ΚΑΣΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- -- -- -- ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς ΓΣ Πανιώνιος ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 ΑΟ Αιγάλεω ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ -- -- ΓΟΥΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
12/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών Βότση ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση ΑΟΝ Αμαζόνες ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Αγριάς Βόλου ΑΣ Αργώ Βόλου Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔ. ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μίκρας ΑΣ Άρης Ζηρίνειος ΑΟΝ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΥΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- -- ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης ΕΑ Λαρίσης ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη ΠΑΣ Γιάννινα ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ ΜΕΛΙΝΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΕΑ Λαρίσης ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών ΚΑΠΠΑ 2000 ΟΠΑΘ Περσέας ΑΟ Αιγιαλέων ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- -- -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Πρέβεζας ΦΓΣ Πρέβέζας ΟΠΑΘ Περσέας ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. ΜΑΣ Νέα Γενεά ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:30 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Η. Τριανταφυλλίδης (Πανοράματος) ΑΕΝ Πανοράματος ΑΟ Καβάλας ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 18:30 Pre League Ανδρών Σοφία Μπεφόν ΑΟ Φλοίσβος ΝΓΣΘ Ηρακλής ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -- -- -- -- ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --
12/11/2022 18:30 Pre League Ανδρών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός ΑΕΚ Αθηνών ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -- -- -- -- ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
12/11/2022 18:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης ΓΣ Κερατέας ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- -- -- -- ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- -- --
12/11/2022 18:30 Pre League Γυναικών ΔΓ Κερατσινίου "Π. Νικολαϊδης" ΟΦΑ Απολλώνιος ΑΣΠ Κόρινθος ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ -- -- -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- ΡΙΓΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ -- --
12/11/2022 18:45 Volley League Γυναικών Απόστολος Κόντος (Σχολ. Ν. Φιλ/φειας) ΑΕΚ Αθηνών Παναθηναϊκός ΑΟ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- ΤΡΙΚΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ -- ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ --
12/11/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Νεάπολης Μυτιλήνης Άθληση Μυτιλήνης ΣΦΠ Χανίων ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΟΥΡΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
12/11/2022 19:00 Volley League Γυναικών ΔΑΠΠΟΣ (Σαντορίνης) ΑΟ Θήρας ΑΣΠ Θέτις ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ -- -- ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ -- ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- --
12/11/2022 19:00 Pre League Γυναικών Παραλίας (Καλαμάτα) Απόλλων Καλαμάτας ΦΟ Βριλησσίων ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -- --
12/11/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη 1ου Γυνμ. Ρέντη Αρμενική Πειραιώς ΣΦΑΜ Φοίβος ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -- -- -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- --
12/11/2022 19:00 Pre League Γυναικών Αξιού ΑΣ Μακεδόνες ΑΣ Ελπίς ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- --
12/11/2022 19:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων ΓΣ Πετρούπολης ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ -- -- -- -- ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ -- -- -- --
12/11/2022 20:00 Volley League Γυναικών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ ΑΟ Ηλυσιακός ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -- -- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
12/11/2022 21:15 Volley League Ανδρών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --

Κεκλεισμένων των θυρών

12/11/2022 21:30 Volley League Ανδρών Ζηρίνειο ΑΟΠ Κηφισιάς ΑΟΝΣ Μίλων ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ -- --
13/11/2022 14:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λίντο ΓΕ Ηρακλείου ΑΣ Κόροιβος ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
13/11/2022 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ρεθύμνου (Μ. Μερκούρη) ΝΟΠ Ρεθύμνου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
13/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Απόλλωνα Πάτρας ΑΣΠ Απόλλων ΑΟΝ Αργυρούπολης ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡΙΔΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
13/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΓΣ Πανηπειρωτικός ΧΑΝΘ ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
13/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός ΑΣ Ελπίς ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
13/11/2022 18:00 Volley League Ανδρών ΔΑΚ Πολίχνης "Αλ. Νικολαΐδης" Πήγασος Πολίχνης ΑΣ Άθλος ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ -- --
13/11/2022 20:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΑΣ Γίαννενα ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
16/11/2022 19:00 CEV Challenge Cup Ανδρών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ Rieker UJS KOMÁRNO (SVK) WUHNOW LARS (GER) STOYANOV KIRIL (BUL) ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
19/11/2022 15:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη 1ου Γυνμ. Ρέντη Αρμενική Πειραιώς ΓΕ Ηρακλείου ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ -- -- -- --
19/11/2022 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη ΑΚ Γουδίου ΑΕ Αμπελοκήπων ΝΟΠ Ρεθύμνου ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- ΤΡΙΚΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ -- -- -- --
19/11/2022 16:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ι. Μέγγουλης (Κερατέας) ΓΣ Κερατέας Άθληση Μυτιλήνης ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -- -- -- --
19/11/2022 17:00 Volley League Ανδρών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ Πήγασος Πολίχνης ΜΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
19/11/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος ΓΣ Πανηπειρωτικός ΒΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη 1ου Γυμν.- Λύκειο Λάρισας ΕΑ Λαρίσης Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ ΜΓΣ Εθνικός ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ ΙΚΑΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 17:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Σελεπίτσαρι ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΓΣΚ Ηρακλής ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ -- -- ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ -- -- -- --
19/11/2022 17:30 Pre League Γυναικών Ι.Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς ΑΟΦ Πορφύρας ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -- -- -- -- -- -- ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- --
19/11/2022 17:45 Pre League Γυναικών Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ -- --
19/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Αιγάλεω ΑΟ Αιγάλεω ΑΟ Θήρας ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- --
19/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων ΑΟ Καλαμάτα 80 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -- -- -- -- -- -- ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- --
19/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλας ΑΣ Ελπίς ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μαρκόπουλου ΑΟ Μαρκοπούλου Oλυμπιακός ΣΦΠ ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΡΙΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -- -- ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
19/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μίκρας ΑΣ Άρης ΠΑΟΚ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- ΚΟΥΜΠΛΗ ΗΛΙΑΝΑ -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ --
19/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΑΣ Γίαννενα ΑΣ Αργώ Βόλου ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών Κλειστό γυμναστήριο Πυθαγορείου ΑΣ Κέρκης ΑΟ Φλοίσβος ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- --
19/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Αμαλιάδας ΑΣ Κόροιβος ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡΙΔΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων Απόλλων Καλαμάτας ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- --
19/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος ΓΣ Πανιώνιος ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -- --

Οδοιπορικά διαιτητών από ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Α΄ Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης ΑΣΠ Απόλλων ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ -- -- -- -- ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας ΕΑ Λαρίσης ΑΠΣ Ήφαιστος ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου ΜΑΣ Νέα Γενεά ΦΓΣ Πρέβέζας ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών Γ. Κατσάνης ΝΓΣΘ Ηρακλής ΑΣ Πανερυθραϊκός ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ -- -- -- -- -- -- ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- --
19/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ ΜΕΛΙΝΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:30 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Η. Τριανταφυλλίδης (Πανοράματος) ΑΕΝ Πανοράματος ΑΣ Μακεδονικός ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 18:30 Pre League Γυναικών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΣ Μακεδόνες ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ -- -- -- -- ΠΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ -- ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -- --
19/11/2022 18:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -- -- -- -- ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -- -- -- --
19/11/2022 18:30 Volley League Γυναικών Ζηρίνειο Ζηρίνειος ΑΟΝ Παναθηναϊκός ΑΟ ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ -- ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- --
19/11/2022 18:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λύκειο Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος ΓΣ Πανιώνιος ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ -- -- -- -- ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -- -- -- --
19/11/2022 19:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη ΔΓ Αγ. Παρασκευής (Νότου) ΑΕ Αγ. Παρασκεύης ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -- -- -- -- ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ -- -- -- --
19/11/2022 19:00 Pre League Ανδρών Απόστολος Κόντος (Σχολ. Ν. Φιλ/φειας) ΑΕΚ Αθηνών ΟΠΑΘ Περσέας ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -- -- -- -- ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --
19/11/2022 19:00 Volley League Ανδρών Ν. Σαμαράς (Ορεστιάδας) ΑΣ Άθλος Παναθηναϊκός ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΚΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- ΣΑΡΔΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- ΣΑΡΔΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ -- --
19/11/2022 19:00 Volley League Γυναικών Γ.Γεννηματάς ΑΣΠ Θέτις ΑΕΚ Αθηνών ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
19/11/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής ΑΣ Ερμογένης ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
19/11/2022 19:00 Volley League Ανδρών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ ΦΕΣ Αριστοτέλης ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ -- ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ -- --
19/11/2022 19:30 Volley League Γυναικών Α. Φώτσης (Ιλισίων) ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Λαμίας 2013 ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ -- -- ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΝΑ -- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
19/11/2022 19:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης ΑΟΝΣ Μίλων ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- --
19/11/2022 21:30 Volley League Ανδρών Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων ΟΦΗ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -- -- ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ -- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ -- --

Τηλεοπτικό ΕΡΤ3

20/11/2022 16:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Σούδας ΣΦΠ Χανίων ΑΕΠ Ολυμπιάς ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
20/11/2022 16:30 Pre League Γυναικών Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ ΟΦΑ Απολλώνιος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ -- -- -- -- -- -- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ -- --
20/11/2022 17:00 Volley League Ανδρών Ερμούπολης (Δ. Βικέλας) ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΑΟΠ Κηφισιάς ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ -- -- ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ -- ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ -- --
20/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΠΑΣ Γιάννινα ΒΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
20/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Γλυφάδας "Οδυσσέας Παπαδόπουλος" ΑΣΠ Γλυφάδας ΓΣ Πετρούπολης ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ -- -- -- -- ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -- -- -- --
20/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΚΑΠΠΑ 2000 ΟΠΑΘ Περσέας ΓΣΓ Νίκη ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -- -- -- -- -- -- -- -- --
23/11/2022 18:00 CEV Challenge Cup Γυναικών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ Sm' AESCH Pfeffingen (SUI) MITROVIC JELENA (MNE) MAREV CHAVDAR (BUL) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
23/11/2022 20:00 CEV Challenge Cup Γυναικών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) ΑΣΠ Θέτις LEGIONOVIA S.A. (POL) ZENULLARI ENRI (ALB) GRADINARU GEORGE (ROU) ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -- --

Χορηγοί

Επικοινωνία

Λεωφ. Εθνάρχου Μακαρίου 1,
Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, Ν. Φάληρο Αθήνα 18547
210 4825783
210 4825783
info@sydpeaaa.gr
Περιοχή Χρηστών

Newsletter

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) του sydpeaaa.gr





© 2015   sydpeaaa.gr