Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Ορισμοί Εθνικών Πρωταθλημάτων

Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη
ΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΓηπ/χος ομάδαΦιλοξ/μενη ομάδα1ος Διαιτητής2ος Διαιτητής 1ος Επόπτης2ος Επόπτης3ος Επόπτης4ος ΕπόπτηςΓραμματεία2η ΓραμματείαΠαρ/τής ΑγώναΠαρ/τής ΔιαιτησίαςΑναπ/τικός ΔιαιτητήςΣχόλια
26/01/2023 19:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΓΣΓ Νίκη ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/01/2023 20:00 Ιωαννίνων ΠΑΣ Γιάννινα ΑΣ Γίαννενα ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
28/01/2023 14:00 ΔΑΚ Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
28/01/2023 17:00 1ου Γυμν.- Λύκειο Λάρισας ΕΑ Λαρίσης ΑΣ Γίαννενα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔ. ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
28/01/2023 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη ΦΓΣ Πρέβέζας ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ -- -- -- -- -- -- -- -- --
28/01/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου ΜΑΣ Νέα Γενεά ΑΣ Αργώ Βόλου ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
28/01/2023 18:00 Ιωαννίνων ΠΑΣ Γιάννινα Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
29/01/2023 20:00 ΚΑΠΠΑ 2000 ΟΠΑΘ Περσέας ΕΟ Σταυρούπολης ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
01/02/2023 17:30 Ιωαννίνων ΑΣ Γίαννενα ΟΠΑΘ Περσέας ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
01/02/2023 20:00 Ιωαννίνων ΠΑΣ Γιάννινα ΕΟ Σταυρούπολης ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 18:00 Ιωαννίνων ΑΣ Γίαννενα Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΜΑΣ Νέα Γενεά ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 18:00 ΔΑΚ Πρέβεζας ΦΓΣ Πρέβέζας ΠΑΣ Γιάννινα ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 18:00 ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. ΟΠΑΘ Περσέας ΒΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/02/2023 19:00 Αγριάς Βόλου ΑΣ Αργώ Βόλου ΕΑ Λαρίσης ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔ. -- -- -- -- -- -- -- -- --
08/02/2023 17:00 ΔΑΚ Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΦΓΣ Πρέβέζας ΧΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
08/02/2023 19:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου ΜΑΣ Νέα Γενεά ΑΣ Γίαννενα ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -- -- -- -- -- -- -- -- --

Χορηγοί

Επικοινωνία

Λεωφ. Εθνάρχου Μακαρίου 1,
Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, Ν. Φάληρο Αθήνα 18547
210 4825783
210 4825783
info@sydpeaaa.gr
Περιοχή Χρηστών

Newsletter

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) του sydpeaaa.gr





© 2015   sydpeaaa.gr