Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Ορισμοί Εθνικών Πρωταθλημάτων

Όλα τα αποτελέσματα
ΗμερομηνίαΏραΔιοργάνωσηΓήπεδοΓηπ/χος ομάδαΦιλοξ/μενη ομάδα1ος Διαιτητής2ος Διαιτητής 1ος Επόπτης2ος Επόπτης3ος Επόπτης4ος ΕπόπτηςΓραμματεία2η ΓραμματείαΠαρ/τής ΑγώναΠαρ/τής ΔιαιτησίαςΑναπ/τικός ΔιαιτητήςΣχόλια
02/12/2022 17:30 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 15:15 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης ΝΟΠ Ρεθύμνου ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -- -- -- -- ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ -- -- -- --
03/12/2022 16:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λύκειο Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος ΣΦΠ Χανίων ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ -- -- -- -- ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -- -- -- --
03/12/2022 17:00 Pre League Γυναικών Ι.Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς ΓΣ Πανιώνιος ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- -- -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
03/12/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος ΑΣ Ελπίς ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΕΚΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας ΕΑ Λαρίσης ΜΓΣ Εθνικός ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔ. -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 17:00 Volley League Γυναικών Ζηρίνειο Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΣΠ Θέτις ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΙΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -- ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ -- --
03/12/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής ΓΣ Πανηπειρωτικός ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 17:00 Volley League Γυναικών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ Oλυμπιακός ΣΦΠ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ --
03/12/2022 17:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Σελεπίτσαρι ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ -- -- -- -- ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ -- -- -- --
03/12/2022 17:30 Pre League Ανδρών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός ΟΠΑΘ Περσέας ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- -- ΠΕΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ -- ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
03/12/2022 17:45 Pre League Γυναικών Βριλησσίων ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΦ Πορφύρας ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- -- ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --
03/12/2022 18:00 Volley League Γυναικών Αιγάλεω ΑΟ Αιγάλεω Παναθηναϊκός ΑΟ ΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -- --
03/12/2022 18:00 Pre League Ανδρών Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων ΑΣ Κέρκης ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλας ΧΑΝΘ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μαρκόπουλου ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΟ Θήρας ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ -- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ -- --
03/12/2022 18:00 Pre League Γυναικών Παραλίας (Καλαμάτα) Απόλλων Καλαμάτας ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ -- -- -- -- -- -- ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -- --
03/12/2022 18:00 League Cup Ανδρών Ν. Σαμαράς (Ορεστιάδας) ΑΣ Άθλος ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ ΒΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- -- ΣΑΡΔΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -- ΣΑΡΔΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ -- --
03/12/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μίκρας ΑΣ Άρης ΑΟ Λαμίας 2013 ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Αμαλιάδας ΑΣ Κόροιβος Άθληση Μυτιλήνης ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός ΑΣ Ερμογένης ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Α΄ Ηλιούπολης ΓΣ Ηλιούπολης ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Pre League Ανδρών Γ. Κατσάνης ΝΓΣΘ Ηρακλής ΑΟ Καλαμάτα 80 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΠΑΣ Γιάννινα ΕΑ Λαρίσης ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Πρέβεζας ΦΓΣ Πρέβέζας ΑΣ Γίαννενα ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 18:30 Pre League Γυναικών ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων ΑΣ Μακεδόνες ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- -- -- ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- --
03/12/2022 19:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη ΔΓ Αγ. Παρασκευής (Νότου) ΑΕ Αγ. Παρασκεύης ΑΕ Αμπελοκήπων ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -- -- -- -- ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- -- -- --
03/12/2022 19:00 Volley League Γυναικών Α. Φώτσης (Ιλισίων) ΑΟ Ηλυσιακός ΑΕΚ Αθηνών ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- ΤΡΙΚΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ -- ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- --
03/12/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη 1ου Γυνμ. Ρέντη Αρμενική Πειραιώς ΓΣ Πετρούπολης ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- ΓΑΡΔΕΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ -- -- -- --
03/12/2022 19:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. ΑΣ Αργώ Βόλου ΒΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
03/12/2022 19:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Αργυρούπολης ΑΟΝ Αργυρούπολης ΓΣΚ Ηρακλής ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- -- -- ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ -- -- -- --
03/12/2022 19:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ι. Μέγγουλης (Κερατέας) ΓΣ Κερατέας ΓΣ Πανιώνιος ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -- -- -- -- ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ -- -- -- --
03/12/2022 20:00 Pre League Γυναικών Ν.Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες ΟΦΑ Απολλώνιος ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- -- -- ΜΙΣΙΑΚΑ ΕΛΕΑΝΑ -- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
03/12/2022 20:00 League Cup Ανδρών Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων Πήγασος Πολίχνης ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
03/12/2022 21:30 League Cup Ανδρών Ζηρίνειο ΑΟΠ Κηφισιάς Oλυμπιακός ΣΦΠ ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
04/12/2022 14:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λίντο ΓΕ Ηρακλείου ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/12/2022 15:30 Pre League Ανδρών Μίκρας ΑΣ Άρης ΑΟ Φλοίσβος ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ -- --
04/12/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Απόλλωνα Πάτρας ΑΣΠ Απόλλων ΑΟΝΣ Μίλων ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/12/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Γλυφάδας "Οδυσσέας Παπαδόπουλος" ΑΣΠ Γλυφάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -- -- -- -- ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ -- -- -- --
04/12/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Η. Τριανταφυλλίδης (Πανοράματος) ΑΕΝ Πανοράματος ΑΠΣ Ήφαιστος ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
04/12/2022 19:00 Pre League Γυναικών Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ ΑΠΣ Αίας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- --
04/12/2022 20:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΚΑΠΠΑ 2000 ΟΠΑΘ Περσέας ΜΑΣ Νέα Γενεά ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ -- -- -- -- -- -- -- -- --
05/12/2022 16:30 League Cup Ανδρών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ ΠΑΟΚ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
23/11/2022 18:00 CEV Challenge Cup Γυναικών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ Sm' AESCH Pfeffingen (SUI) MITROVIC JELENA (MNE) MAREV CHAVDAR (BUL) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
23/11/2022 20:00 CEV Challenge Cup Γυναικών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) ΑΣΠ Θέτις LEGIONOVIA S.A. (POL) ZENULLARI ENRI (ALB) GRADINARU GEORGE (ROU) ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -- --
26/11/2022 13:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ζηρίνειο ΓΣΚ Ηρακλής ΓΣ Πετρούπολης ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -- -- -- --
26/11/2022 15:00 Pre League Γυναικών Ανδρέας Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος ΧΑΝΘ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -- -- -- -- ΓΑΡΔΕΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ -- ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
26/11/2022 17:00 Volley League Ανδρών Ζηρίνειο ΑΟΠ Κηφισιάς ΑΣ Άθλος ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
26/11/2022 17:00 Pre League Γυναικών ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας ΑΣΠ Κόρινθος ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ -- -- -- -- ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -- --
26/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Απόλλωνα Πάτρας ΑΣΠ Απόλλων ΑΕ Αγ. Παρασκεύης ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡΙΔΑ ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη ΜΑΣ Νέα Γενεά ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 17:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη ΜΑΣ Νέα Γενεά ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 17:00 Volley League Γυναικών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ Ζηρίνειος ΑΟΝ ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -- ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -- --
26/11/2022 17:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Νεάπολης Μυτιλήνης Άθληση Μυτιλήνης ΑΣΠ Γλυφάδας ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 17:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Σελεπίτσαρι ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας Αρμενική Πειραιώς ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -- -- -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -- -- -- --
26/11/2022 17:30 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ Ήφαιστος ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 17:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ν. Παξιμαδάς ΓΣ Πετρούπολης ΑΣ Κόροιβος ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- -- -- ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -- -- -- --
26/11/2022 17:45 Volley League Γυναικών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ ΑΣΠ Θέτις ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΙΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -- -- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -- ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ ΑΣ Άρης ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- -- ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Κορυδαλλού ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού ΑΟΝ Αργυρούπολης ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ -- -- -- -- ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς ΓΣ Κερατέας ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών Παραλίας (Καλαμάτα) ΑΟ Καλαμάτα 80 ΑΕΚ Αθηνών ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- -- -- ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Volley League Γυναικών Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013 ΑΟ Μαρκοπούλου ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΜΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ -- -- ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΑΪΑ -- ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -- --
26/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών Βότση ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση ΑΣ Πρωταθλητές Πεύκων ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -- -- -- -- -- -- ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Αγριάς Βόλου ΑΣ Αργώ Βόλου ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔ. -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Ξάνθης ΑΣ Ερμογένης ΑΕΝ Πανοράματος ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Pre League Ανδρών Κλειστό γυμναστήριο Πυθαγορείου ΑΣ Κέρκης ΑΣ Άρης ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών Αξιού ΑΣ Μακεδόνες ΦΟ Βριλησσίων ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ ΙΚΑΡΟΣ -- -- -- -- -- -- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ -- --
26/11/2022 18:00 Pre League Γυναικών ΔΓ Κερατσινίου "Π. Νικολαϊδης" ΟΦΑ Απολλώνιος ΑΣ Ελπίς ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΙΡΗ -- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΠΑΣ Γιάννινα ΟΠΑΘ Περσέας ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΔΑΚ Πρέβεζας ΦΓΣ Πρέβέζας ΕΑ Λαρίσης ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλητικός Λαρισαϊκος Συλ. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΑ ΜΙΝΣΕΡ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 18:30 Pre League Ανδρών Σοφία Μπεφόν ΑΟ Φλοίσβος ΑΣ Πανερυθραϊκός ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -- -- -- -- ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ -- ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ -- --
26/11/2022 18:45 Volley League Γυναικών Απόστολος Κόντος (Σχολ. Ν. Φιλ/φειας) ΑΕΚ Αθηνών ΑΟ Αιγάλεω ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- ΤΡΙΚΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ -- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- --
26/11/2022 19:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός ΑΟ Καβάλας ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 19:30 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Μίλωνα (Κροίσος Πέρσης) ΑΟΝΣ Μίλων ΓΣ Ηλιούπολης ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- -- -- -- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -- -- -- --
26/11/2022 20:00 Volley League Γυναικών ΔΑΠΠΟΣ (Σαντορίνης) ΑΟ Θήρας ΑΟ Ηλυσιακός ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ -- -- ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -- ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -- --
26/11/2022 20:00 Pre League Γυναικών Παναγιώτης Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟΝ Αμαζόνες ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -- -- -- -- ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ -- ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -- --
26/11/2022 20:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Ι.Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς ΧΑΝΘ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 20:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Αγ. Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου ΑΕ Αμπελοκήπων ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -- -- -- -- ΠΑΠΠΑ ΒΗΣΣΑΡΙΑ -- -- -- --
26/11/2022 20:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός ΑΣΑ Έβρος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝHΣ ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ -- -- -- -- -- -- -- -- --
26/11/2022 20:00 Pre League Ανδρών ΚΑΠΠΑ 2000 ΟΠΑΘ Περσέας ΝΓΣΘ Ηρακλής ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- -- -- -- -- ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -- --
26/11/2022 21:30 Volley League Ανδρών Αγ. Θωμά (Αμαρουσίου) Παναθηναϊκός ΑΟ Oλυμπιακός ΣΦΠ ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -- -- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ -- ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
26/11/2022 21:30 Volley League Ανδρών PAOK Sports Arena ΠΑΟΚ ΑΟΝΣ Μίλων ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΜΣΙ ΜΑΡΙΟΣ -- -- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -- ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -- --
27/11/2022 14:30 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Λίντο ΓΕ Ηρακλείου ΣΦΑΜ Φοίβος ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
27/11/2022 16:00 Α2 Ανδρών - Α’ Ζώνη Ανδρέας Βαρίκας ΓΣ Πανιώνιος ΣΦΠ Χανίων ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -- -- -- -- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -- -- -- --
27/11/2022 16:00 Α2 Γυναικών - Α’ Ζώνη Ρεθύμνου (Μ. Μερκούρη) ΝΟΠ Ρεθύμνου ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ -- -- -- -- -- -- -- -- --
27/11/2022 17:00 Α2 Ανδρών - Β’ Ζώνη Ιωαννίνων ΓΣ Πανηπειρωτικός ΕΑ Λαρίσης ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ -- -- -- -- -- -- -- -- --
27/11/2022 18:00 Α2 Γυναικών - Β’ Ζώνη ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης ΑΣ Γίαννενα ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -- -- -- -- -- -- -- -- --
27/11/2022 18:00 Volley League Ανδρών ΒΑΚ ΟΦΗ ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΞΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -- -- ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -- ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -- --
27/11/2022 19:00 Volley League Ανδρών ΔΑΚ Καλυβίων ΦΕΣ Αριστοτέλης Πήγασος Πολίχνης ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -- -- ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ -- ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ -- --
30/11/2022 19:00 CEV Challenge Cup Ανδρών Μ. Μερκούρη (Ρέντη) Oλυμπιακός ΣΦΠ Deya Volley BURGAS (BUL) PROZOROV VEACESLAV (MDA) SHAINO TIRAN (ISR) ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ PEROVIC SLAVISA (SRB) -- --

Χορηγοί

Επικοινωνία

Λεωφ. Εθνάρχου Μακαρίου 1,
Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, Ν. Φάληρο Αθήνα 18547
210 4825783
210 4825783
info@sydpeaaa.gr
Περιοχή Χρηστών

Newsletter

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) του sydpeaaa.gr





© 2015   sydpeaaa.gr